Contact


WRZECIONO Sp. z o.o. (previously BIURO HANDLOWE ROMAN WRZECIONO)

Address: Wspólna 9, 45-831 Opole, Polska

Phone/Fax: +48 77 457 20 93
Phone/Fax: +48 77 455 11 49
Phone: +48 605 206 735

Email: wrzeciono@wrzeciono.pl
Email: roman@wrzeciono.pl

www.wrzeciono.pl

Office:
Roman Wrzeciono - Chairman of the Board
+48 605 206 735
wrzeciono@wrzeciono.pl | roman@wrzeciono.pl

Katarzyna Wrzeciono - Member of the Board
+48 603 292 323
k.wrzeciono@wrzeciono.pl

Justyna Pająk - Sales Manager
+48 504 926 267
j.pajak@wrzeciono.pl

Aleksandra Pająk - Sales Specialist
+48 780 172 571
a.pajak@wrzeciono.pl


Warehouse:
magazyn@wrzeciono.pl

Mariusz Szkuta - Warehouse manager
+48 605 206 216

Wojciech Malinowski - Warehouse driver
+48 605 206 217
Technical and commercial advisors:
Artur Lachowski - Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie, Mazowieckie, Łódzkie, Świętokrzyskie
+48 692 679 529
lachowski@wrzeciono.pl

Ryszard Mazurek - Pomorskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie
+48 737 574 224
mazurek@wrzeciono.pl

Marcin Kliczka - Małopolskie, Podkarpackie, Lubelskie
+48 691 840 052
m.kliczka@wrzeciono.pl

Mirosław Goncerz - Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie
+48 600 421 512
goncerz@wrzeciono.pl