Praca

Formularz zgłoszeniowy i aktualne oferty pracy.

Prześlij swoje CV w fromcie PDF

Przedstawiciel Handlowo-Techniczny - Doradca Handlowo-Techniczny

Cała Polska

Zadania:

  • Opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów na powierzonym regionie (tj. punkty sprzedaży, zakłady przemysłowe, zakłady produkcyjne itp.).
  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klientów z branży produkcyjno-handlowo-przemysłowej.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach.
  • Dbałość o wysoką jakoś obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku, wymagane doświadczenie w branży budowlanej zwłaszcza techniki montażowej.
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B, mile widziane w branży technicznej.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z małymi, dużymi i średnimi firmami.
  • Znajomość lokalnego rynku oraz topografii regionu.
  • Wykształcenie średnie - preferowane techniczne.
  • Zdolność do nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Staż/doświadczenie w branży techniki montażowej z preferencją firm produkujących okna.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B.
  • Przejrzyste zasady wynagradzania (podstawa + prowizja).